Fikir / Konsept

MedyAntalya’da uçuşan fikirler

İyi bir fikir, iyi kurgulanmış bir yaratıcı strateji ile başlar. Markanızın ya da işletmenizin hedefleri ve elbette çok kanallı pazarlama stratejileri doğrultusunda, bugünden başlayarak gelecekte nerede olmak istediğinizi kendi içimizde ya da sizinle tartışır ve bu konumlandırmaya göre işe başlarız. İster dijital pazarlama olsun. İster TV ya da billboard reklamları….

İŞİNİZDEKİ EKSİK PARÇALARI TAMAMLAMAK İÇİN BİZİM İYİ BİR FİKRİMİZ VAR

Erişim

Markanızı duyuracak ya da hatırlatacak reklam metinleri ve sloganlar

Etkileşim

Müşteri potansiyellerinizi harekete geçiren ve dikkatini çeken metinler

Sonuç

Sattıran ya da daha fazla potansiyel getiren reklam 

Sınırsız yaratıcılık

Bazen bir fotoğraf, bazen bir renk, bazen de sadece bir sözcüktür bize yol gösteren. Bu temel üzerinde uçmaya, üretmeye başlarız. Çok sayıda alternatifle zengin bir yol haritası çıkarır, kendimizi sınırlamayız.

Etkili sloganlar

Yaratıcı strateji üzerinde hemfikir olduktan sonra, gerisi çorap söküğü gibi gelir bizim için. Belirlediğimiz konsepti en iyi şekilde yansıtan sloganlar ardı ardına çıkar kalemimizden. En iyisini seçer ve tüm konsepti, bu slogan üzerinde inşa ederiz.

Yola çıkış

Ana slogandan sonra onu besleyen yan sloganlar ve alt başlıklarla metin kurgusunu tamamlarız. Sırada bu metin kurgusunu “ayağa kaldıracak” görseller vardır. Arşivlerde bulamazsak ya da içimize sinmezse eğer, kendimiz çekeriz konsept fotoğraflarını. Ve yoluma devam ederiz.

Hedefe varış

Sonuçta benzersiz, özgün ve yaratıcı tasarımlarla karşınıza çıkarız. Yola çıkarken belirlediğimiz hedefler ve mecralar doğrultusunda, yaratıcı fikrimizi sizinle paylaşır ve hedef kitlenize ulaşırız.

Konsept birliği

Bu fikir bazen bir film olur, bazen katalog ya da broşür gibi baskılı bir proje, bazen de bir gazete ilanı ya da açık hava kampanyası… Bu mecralara, kendi iç dinamiklerini de gözeterek dijital reklam bannerlarını ve sosyal medya içeriklerini de ekleyin. Bizim için farketmez. Çünkü hepsinin çıkış noktası, önce fikirdir.

İyi bir fikir, iyi geliştirilmiş bir konsept; tüm mecralara uygulanabilen ve böylece hedefe ulaşabilen fikirdir. Akılda kalıcı lansman kampanyalarının, markaya hayat veren etkili sloganların tüm sırrı, işte budur.

Çok Kanallı Pazarlama Projeleri İçin

Reklam Metinleri

Video Senaryoları

Web İçerikleri

Marka Sloganları

Yeni Bir Marka Fikri İçin Detayları Bize Bırakın!

Metin yazarlarımız, tasarım ekibimiz ile birlikte sizin için harika fikirler üretmeye başlasın.

Deneyim ve Uzmanlık

MedyAntalya 2016 yılından beri yüzlerce pazarlama projesi ve yüzlerce marka deneyimi.

Çok Kanallı Pazarlama Projeleri

Metinler Dijital pazarlama, TV, Billboard, gazete ya da dergi reklamları için uyarlanır.

Sadece Lafta Kalmaz

MedyAntalya sloganlarını hızlı bir şekilde video, internet, reklam takımı ile pazarlama silahına çevirir.