Google Görüntülü Reklamlar

Google Görüntülü Reklam Ağı internet kullanıcıların neredeyse tamamına erişiyor.

MedyAntalya ile işletmenizin reklamlarını Google görüntülü reklam ağında (YouTube’da ve milyonlarca internet sitesinde) gösterin.Hedef kitleniz internettte nerede olurlarsa olsunlar internette araştırma yaparken karşılarına çıkın. İnternet sitenizin trafiğini ve marka bilinirliğinizi arttırın.

GOOGLE GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞI İLE TÜM HEDEF KİTLENİZE EKSİKSİZ ULAŞIRIZ!

Hedefleme

Markanızın hedef kitlesini segmente eder ve internet üzerinde hassas şekilde hedefleriz.

Tasarım

Markanızın renklerine, pazarlama önceliklerine göre banner ve video reklamlar hazırlarız.

Yayınlama

Sizi pazarlama hedeflerinize ulaştırmak için milyonlarca internet sitesinde reklamınızı yayınlarız.

NEDİR ? NASIL ÇALIŞIR ? REKLAM MALİYETLERİ

Google AdWords Görüntülü Reklam Ağı

Google AdWords Görüntülü reklam ağı sadece Türkiye’de on binlerce internet sitesinde, YouTube’da ve Gmail’de reklam vermenizi sağlar. On binlerce internet sitesinde kısa sürede milyonlarca gösterim alabilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca Google AdWords görüntülü reklamların sağladığı geniş erişim ile Türkiye’nin online nüfusunun %98’ine erişebilir ve onlar internette gezinirken dijital reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Dijital reklam ajans hizmetinin bir parçası olarak reklamlarınızın MedyAntalya ile en verimli şekilde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz

Google Görüntülü Reklam Ağı ile Gelişmiş Hedefleme

Kimlerin reklamınızı göreceğine siz karar verin.

Anahtar Kelime ya da konu

İnternetin her yerinde içinde seçtiğiniz anahtar kelimeler geçen siteleri ya da belli konulardaki sayfaları seçebilirsiniz.

Demografi

Reklamları yaş, cinsiyet ve ebeveyn olma durumlarına göre hedefleyebilirsiniz. Yani 30 yaş üstü annelerin göreceği bir hedefleme mümkün.

İlgi Alanı ya da Yeniden Pazarlama

Belli ürün ve hizmetler ile ilgilenmiş kullanıcıları, geçmiş davranışlarına göre ya da sitenize zaten gelmiş kullanıcıları hedefleyebilirsiniz.

İnternet Siteleri

Google görüntülü reklam ağı ile geleneksel medya satınalmaya göre 5’te 1 e kadar uygun fiyatla reklam verebilir ve daha fazla erişim alabilirsiniz.

Geniş ve Esnek Erişim

Markanızı büyütmek için geniş bir kitle erişimi sağlayan Google Görüntülü Reklam Ağı sayesinde hedef kitlenizin özelliklerine en fazla uyan internet kullanıcısı profilini belirleyerek onlara reklam gösterebilirsiniz. MedyAntalya Google AdWords Görüntülü Reklamlarının sağladığı gelişmiş hedefleme yöntemleri sayesinde bir web sitesinin içeriğine, konusuna, kategorisine göre hedefleme imkanı sağlarken, internet kullanıcılarının ilgi alanlarına, cinsiyetine ve daha önce internet sitenizi ziyaret etmiş olup olmamasına göre hedefleme ve onlara dijital reklamlarınızı gösterme imkanı sağlar.

Ziyaretçi Sayısını ve Marka Bilinirliğinizi Arttırın.

Google AdWords Görüntülü Reklam Ağı bünyesinde onbinlerce internet sitesini barındırır. Google Görüntülü Reklam Ağı’nın bu denli büyük olması size markanız için düşük bütçeler ile kısa zamanda milyonlarca gösterim alabilmenizi ve marka bilinirliğinizi kısa zamanda akılda kalıcı şekilde güçlendirmenizi sağlar.

Pazarlama Amaçlarınıza Göre Hamle Yapın.

Marka amacınıza göre sadece reklamlarınız tıklandığında ya da gösterim aldığında ödeme yapın. Böylece reklamlarınızın işe yaradığına emin olarak ödeme yaparsınız. Ayrıca MedyAntalya dönüşüm miktarlarına ve oranlarına göre web sitelerindeki reklam gösterimlerinin ya da tıklanmalarının tekliflerini optimize ederek Google AdWords maliyetlerinizin en verimli bir şekilde yayınlanmasını edilmesini sağlar.

Google Reklamlarında Detayları Bize Bırakın!

İşletmenizin Google Reklamlarını MedyAntalya danışmanlığı ile yönetin.
MedyAntalya işletmeniz için en etkili ve verimli reklam kanallarını kullanmaya odaklanır ve Google reklam performansını düzenli olarak sizin için ölçer.

Şeffaflık

MedyAntalya tüm reklam hesaplarını müşterilerin kendi reklam hesapları üzerinden yönetir.