Kurumsal Kimlik

MedyAntalya ile markanıza yeni bir görünüm verin

Logodan başlayarak kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, kalem, bloknot, etiket tasarımları, hatta markanıza özel kahve fincanları ya da ürün ambalajları…

İşletmeniz için gereken tüm pazarlama materyallerinin tek ihtiyacı, belki de kurumsal kimliğiniz için yeni ve yaratıcı bir başlangıç yapmakta. Firmanıza özel kurumsal kimlik paketi, MedyAntalya’da!

İŞİNİZDEKİ EKSİK PARÇALARI TAMAMLAMAYA KURUMSAL KİMLİĞİNİZDEN BAŞLAYIN  

Logo

MedyAntalya’ın yaratıcı ekibi, yeni logonuzu oluşturmaya hazır.

Baskı

Hedef kitlenize baskılı projelerle ulaşmak istediğinizde, MedyAntalya hizmetinizde.

Sunum Dosyaları

Satış, Pazarlama ve IK departmanları için şirketinizin yansıması sunum dosyaları

Markanız görünsün

Bir markanın ya da işletmenin dışarıdan görünen yüzüne “kurumsal kimlik” denir. Kurumun bu yüzünü oluşturmak için yapılan çalışmalar ise “kurumsal kimlik çalışması” olarak adlandırılır. Kurumsal kimlik oluşturulurken marka ya da işletme, bir bütün olarak ele alınır.

Geleceği düşünün

İşletmenin ya da markanın isminden ve logosundan başlayarak, onu temsil edecek tüm görseller, MedyAntalya’da büyük bir özenle hazırlanır. Çünkü bu kimlik, uzun solukludur. Uzun bir süre değiştirilmeden kullanılmalıdır.

Yerinizi alın

Kurumsal kimlik, globalleşen dünyada markanızı ya da işletmenizi daha güçlü bir hale getirir Hedef kitleniz üzerinde, sağlam bir imajınızın olması ve sizinle aidiyet kurulması açısından son derece önemlidir. Kurumsal kimliğe, bir anlamda da markanızın imzası diyebiliriz.

Yeni Bir Kurumsal Kimlik İçin Detayları Bize Bırakın!

Metin yazarlarımız, tasarım ekibimiz ile birlikte sizin için harika fikirler üretmeye başlasın.

Deneyim ve Uzmanlık

MedyAntalya 2010 yılından beri yüzlerce pazarlama projesi ve yüzlerce marka deneyimi.

İhtiyacınız olan herşey

Metin, logo, renkler, antetli kağıt… işiniz için ne lazımsa

Baskı

MedyAntalya tüm kurumsal kimlik malzemelerini son kontrolü yapılmış ve baskıya hazır şekilde teslim eder. İsterseniz sizin için baskı ve matbaayı da organize eder.