Web Tasarım

Yeni ve modern tasarımlı internet siteleri ile internetten aldığınız payı arttırın.

MedyAntalya işletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, seo altyapısına sahip internet siteleri hazırlar.

WEB SİTESİ  TASARIMI  HİZMETLERİ İLE İNTERNET SÜREÇLERİNİ TAMAMLARIZ!

Tasarım

İşinize ve kurumsal kimliğinize uygun sade ve şık tasarımlar hazırlarız.

Kodlama

Web sitelerini SEO uyumlu olarak responsive görünümde kodlarız.

İçerik Girişi

Tüm sayfaların içerik girişini SEO’ya ve dijital pazarlama kampanyalarınıza uyumlu olarak yaparız.

Mobil Uyumlu

MedyAntalya, işletmenizin internet sitesini bütün mobil ve masaüstü cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde mobil uyumlu olarak hazırlar. Web sayfanızın tasarımını yaparken önemli ve müşterileriniz mobilken erişmesi gereken bilgileri mobil görünümünde tekrar düzenler. İnternet siteniz cep telefonundan, tableten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir.

Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede bulsun.

Arama Motorlarına Uyumlu

MedyAntalya işletmenizin internet sitesini Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterlere dikkat ederek hazırlar ve gelişmiş seo teknikleri işletmenizin Google’Da bulunmasını ve üst sırada çıkmasını kolaylaştırır.

Yönetim Paneli

MedyAntalya’ın hazırladığı internet sitelerindeki gelişmiş ve sade kontrol paneli ile internet sitenizdeki içeriği kolayca değiştirin ve internet sitenizi hızlı bir şekilde güncelleyin. MedyAntalya internet sitelerideki yönetim paneli, haber ve görsel gibi bilgi girişlerinizi yapmanızı sağlarken varolan içeriği kolay ve hızlı şekilde değiştirmenizi de sağlar.

MedyAntalya internet sitelerinde sunduğu yönetim paneli sayesinde bilgi güncellemenin yanı sıra onlarca parametre ve seçenek arasından hızlı bir şekilde web sitesi görünümünde değişiklik yapmanızı sağlar.

WordPress Altyapısı

MedyAntalya internet sitelerinin neredeyse tamamında dünyanın en fazla tercih edilen ve en yaygın içerik yönetim sistemi WordPress’i kullanır ve internet sitelerini WordPress teknolojisi üzerine inşa eder. WordPress binlerce eklenti ve binlerce tema desteği sayesinde tasarıma ve yazılıma para harcamadan ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri elde etmenizi sağlar.

WordPress gelişmiş teknolojisi ve sadeleştirilmiş yapısı sayesinde de Google arama motorunda internet siteniz için avantajlı bir konum elde etmenize yardımcı olur.

Web Tasarımında Detayları Bize Bırakın!

Grafik ve yazılım ekibimiz entegre bir şekilde çalışır. Web sitesi tasarımından içerik hazırlamaya ve kodlamaya kadar sorunsuz bir süreci yönetir.

Deneyim

MedyAntalya binlerce web sitesi deneyimi ile işinizi anlar ve size uygun web tasarım çözümleri sunar.

Kodlama ve Tasarım

MedyAntalya aynı çatı altında kodlama ve tasarım desteği sunar.

Teknoloji ve İnnovasyon

MedyAntalya en güncel teknolojik ekipman ve yazılımları kullanır. web tasarımındaki yenilikleri takip eder ve markanız için başarılı bir şekilde uygular.