Yeniden Pazarlama

Müşterileriniz bir ürün ararken onlarca web sitesini geziyor.

İnternet sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılar internette gezinirken reklamlarınızı gösterin ve kendinizi onlara hatırlatın. Böylece marka bilinirliğinizi ve satış ihtimalini arttırın.

GOOGLE YENİDEN PAZARLAMA REKLAMLARINI EKSİKSİZ KURGULARIZ!

Google Tag Manager

Google yeniden pazarlama için gerekli tag manager kurulumunu hızlıca yaparız.

Segmentasyon

İnternet sitenizi ziyaret eden kullanıcıları davranışlarına göre segmente ederiz.

Reklam Yayını

Hedef kitlenize internet sitenizde ziyaret ettikleri sayfaya göre özelleşmiş reklam gösteririz.

NEDİR? NASIL ÇALIŞIR? YÖNTEMLER

Google AdWords Yeniden Pazarlama ile yeni satış fırsatları yakalayın.

Yeniden pazarlama reklamları internet sitenize giriş yapmış ve satın alma yapmadan çıkmış müşteri adaylarınıza satış fırsatı yakalamak için reklam göstermenize veya belli ürün ile ilgili araştırma yapan ve sitenizi gezen kullanıcıya ilgilendiği ürün ya da tamamlayıcı ürünler ile ilgili fırsatları duyurmanızı sağlar.

Kullanıcılara Satın Alma Olasılıklarının En Yüksek Olduğu Sırada Erişin

Kullanıcılar işletmenizle bir kere etkileşime girdikten sonra onlara erişebilirsiniz. Bu iletişim ürününüzü aradıkları, diğer web sitelerini ziyaret ettikleri ve diğer mobil uygulamaları kullandıkları sırada kurulabilir. AdWords yeniden pazarlama, müşterilerinizi, en çok ilgilendikleri sırada web sitenize ve uygulamanıza çekmek için uygun temas noktalarını sağlar.

Reklam Hedeflerinize Göre Uyarlanmış Listeler

Yeniden pazarlama listelerinizi, belirli reklam hedefleri doğrultusunda özelleştirin. Örneğin, bir alışveriş sepeti oluşturan ancak işlem gerçekleştirmeyen kullanıcılara reklam göstermek için “Alışveriş sepetini terk edenler” listesi oluşturabilirsiniz.

Büyük Ölçekli Erişim

Yeniden pazarlama listenizde bulunan kullanıcılara, Google aramayı kullanmalarının ardından ve Google Görüntülü Reklam Ağı’nın parçası olan 2 milyonun üzerinde web sitesi ve mobil uygulamada gezindikleri sırada ulaşabilirsiniz.

Verimli Fiyatlandırma

Hedef EBM ve ROAS gibi otomatik teklif stratejileri ile yüksek performanslı yeniden pazarlama kampanyaları oluşturabilirsiniz. Gerçek zamanlı teklif verme yöntemi, reklamınızı görüntüleyen kullanıcı için optimum teklifi hesaplayarak, reklam açık artırmasını mümkün olan en iyi fiyatla kazanmanıza yardımcı olur. Google’ın açık artırmasını kullanmak için hiçbir ek ödeme yapmanız gerekmez.

Google Reklamlarında Detayları Bize Bırakın!

İşletmenizin Google Reklamlarını MedyAntalya danışmanlığı ile yönetin.
MedyAntalya işletemeniz için en etkili ve verimli reklam kanallarını kullanmaya odaklanır ve Google reklam performansını düzenli olarak sizin için ölçer.

MedyAntalya tüm reklam hesaplarını müşterilerin kendi reklam hesapları üzerinden yönetir.